Z kartami BZWBK – 40zł lub 20zł zniżki na kolejne zakupy na Allegro

Kupuj na Allegro z kartami BZWBKBank BZWBK prowadzi kolejną promocję swoich produktów bankowych. Najnowsza skierowana jest do klientów banku posiadających kartę debetową do rachunku w BZWBK lub kartę kredytową w BZWBK i korzystających z serwisu aukcyjnego Allegro.

W zamian za wykonanie DOWOLNEJ transakcji w serwisie Allegro za którą dokonana zostanie płatności przez system transakcyjny PayU kartą banku, klient otrzyma możliwość pobrania kodu promocyjnego uprawniającego do kolejnych zakupów z:

  • bonifikatą w wysokości 40 złotych w przypadku Transakcji Allegro kartą kredytową
  • bonifikatą w wysokości 20 złotych w przypadku Transakcji Allegro kartą debetową

Kod promocyjny po przeprowadzonej transakcji będzie dostępny w terminie do 5 dni. Nagrodę będzie można odebrać przy kolejnej płatności kartą BZWBK w serwisie Allegro przy spełnieniu warunków:

  • kwota zakupu towaru lub usługi nie może być niższa niż 50 zł
  • Transakcja Allegro z wykorzystaniem Kodu Promocyjne zostanie opłacona TĄ SAMĄ Kartą kredytową lub Kartą debetową BZWBK, która została użyta przy transakcji uprawniającej do otrzymania kodu promocyjnego
  • Transakcja Allegro z wykorzystaniem Kodu Promocyjne zostanie zrealizowana do dnia 5 września 2014 roku do godziny 23:59

Jeden klient może otrzymać TYLKO 1 kod promocyjny, bez względu na liczbę posiadanych kart.

Pula nagród została ograniczona do 1 000 000 złotych.

Regulamin promocji Kupuj na Allegro z kartami Banku Zachodniego WBK

Promocja ta jest jedną z kilku ostatnio realizowanych przez bank BZWBK. Posiadając rachunek osobisty w BZWBK w ostatnim czasie można było skorzystać z takich promocji jak 5 dni darmowych przejazdów komunikacją miejską, 5 dni darmowego parkowania w 30 miastach w Polsce, czy 30 złotych na start za skorzystanie z bankowości mobilnej BZWBK mobile. Zapraszamy do subskrypcji bloga, a nie przegapisz żadnych nadchodzących promocji.

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Promocja kart BZWBK - Kupuj na Allegro z kartami BZWBK
Ocena
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *