[Reklama TV] Płać kartą VISA w sklepach Biedronka lub na stacjach Orlen i odbieraj rabaty

[Reklama TV] Płać kartą VISA w sklepach Biedronka lub na stacjach Orlen i odbieraj rabatyRuszyła największa w Polsce promocja płatności bezgotówkowych kartami VISA. W ramach akcji, dokonując płatności bezgotówkowych kartą VISA za zakupy w sklepach Biedronka i za paliwo na stacjach benzynowych ORLEN, przyznane zostaną atrakcyjne kody rabatowe do wykorzystania u jednego z 8 partnerów akcji, w tym w portalu aukcyjnym Allegro.

Promocja trwa do 28 czerwca 2015r. Do możliwości skorzystania z rabatu uprawnia każdorazowe dokonanie zapłaty za zakup paliwa lub LNG na stacji ORLEN oraz za dowolne zakupy w sklepie Biedronka (z wyłączeniem zakupów obejmujących wyłącznie produkty z następujących kategorii: napoje alkoholowe, wyroby lub rekwizyty tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, przedmioty służące do karmienia niemowląt) – bez względu na kwotę zakupów.

Po zakupie należy zachować dowód zakupu, na którym wydrukowany zostanie unikalny kod, uprawniający do odbioru wybranego kodu rabatowe u partnerów akcji przez stronę promocyjną www.nagrody.visa.pl

Jakie nagrody przewidziano w promocji

Po dokonanych zakupach należy odwiedzić stronę promocyjną: www.nagrody.visa.pl i korzystając z zakładki ODBIERZ KOD OFERTY (dostępnej z lewej strony), należy uzupełnić formularz podając swój unikalny kod z dowodu zakupu, numer telefonu lub adres e-mail oraz wybierając promocję partnera akcji.

[Reklama TV] Płać kartą VISA w sklepach Biedronka lub na stacjach Orlen i odbieraj rabaty

Wśród dostępnych ofert znajduje się:

A – Orlen-Verva – 10 groszy taniej każdy litr paliwa Verva
B – Orlen-Stop Cafe – Drugi gorący napój 210 ml za 1 zł
C – Telepizza – 3 pizze w cenie 1 (Dotyczy małych i średnich pizz z min. 2 składnikami)
D – C&A – 25% rabatu na dowolnie wybrany nieprzeceniony produkt
E – Intersport – 20% rabatu na odzież i obuwie nieprzecenione
F – Praktiker – Kupon rabatowy 20 zł za zakupy za min. 150 zł
G – Cinema City – Bilet do kina za 15 zł (Oferta dotyczy seansów 2D)
H – Allegro – 20 zł zniżki na zakupy za min. 100 zł przez aplikację mobilną

W przypadku ostatniej oferty, portalu Allegro, wprowadzono limit kuponów możliwych do wykorzystania przez jednego użytkownika w ilości 10 sztuk. Gorąco polecamy ofertę!

[Reklama TV] Getin Bank – Twoja Lokata na 4% lub 3,5% na 6 miesięcy

Getin Bank lokata 3,5% na 6 miesięcyW najnowszej reklamie telewizyjnej Getin Bank zachęca do zakładania lokat bankowych oprocentowanych na 3,5% w skali roku, na okres 6 miesięcy. Oferta ta NIE została objęta szczególnie trudnymi do spełnienia warunkami, jak również nie jest wymagane posiadanie rachunku w Getin Banku do otwarcia lokaty. Przypominamy, iż dla osób preferujących konta oszczędnościowe, atrakcyjnym produktem pozostawać może konto w BGŻOptima oprocentowane również na 3,5% w skali roku dla nowych środków.

 

Szczegóły produktu:

  • Okres lokaty: 6 miesięcy
  • Oprocentowanie: 3,5% w skali roku
  • Minimalna kwota lokaty: 500 zł
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu

Załóż lokatę promocyjną w Getin Bank

[Czytaj dalej artykuł…]

[Reklama TV] Konto osobiste z Lwem Direct w ING – 100zł premii

Konto Direct w ING premia 100zł100 zł premii do konta osobistego Konto z Lwem Direct w ING Banku – to najnowsza oferta, którą prześwietlimy. Zapraszamy do lektury w której informujemy jakie należy spełnić warunki aby uzyskać premię, wymieniamy warunki produktu oraz informujemy o opłatach i prowizjach. Ofera ograniczona czasowo do 15.07.2014.

Aby skorzystać z promocji musisz spełnić podstawowe warunki:

  • musisz byc nowym klientem banku, tj. takim który do 2.06.2014 nie był posiadaczem jednego z indywidualnych rachunków w ING Banku: Direct, Klasyczne, Stude nt, Komfort, VIP
  • należy do 15.07.2014 złożyć poprawny Internetowy wniosek o otwarcie konta
  • należy do 14.08.2014 zawrzeć umowę rachunku Konto Direct oraz zawrzeć umowę o kartę płatniczą do rachunku (debetową), którą należy aktywowac
  • do 15.12.2014 należy dokonać transakcję kartą do rachunku na kwotę minimum 1000 zł (NIE wliczają się do transakcji wypłaty z bankomatów, mikropłatności polegające na przekazaniu pieniędzy między dwoma osobami fizycznymi – zatem zakupy w sklepach internetowych kwalifikują się do otrzymania premii, nie wliczają się natomiast również transakcje anulowane)
  • do 31.12.2014 będą posiadaczami otwartego Konta Direct oraz Karty wydanej do rachunku

Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 31.12.2014

Skorzystaj z promocji i załóż Konto Direct z premią 100 zł w ING

[Czytaj dalej artykuł…]

[Reklama TV] ING Otwarte Konto Oszczędnościowe 3%

ing1ING Bank Śląski prowadzi od lutego telewizyjną kampanię Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO). Do reklam zaangażowani zostali aktorzy: Marek Kondrat, Agata Kulesza oraz Jacek Braciak. Oferowane Otwarte Konto Oszczędnościowe przeznaczone jest dla nowych klientów banku lub dla istniejących klientów*, którzy od 23.09.2012 r. nie posiadali konta oszczędnościowego w banku (z wyłączeniem Smart Saver'a).

Bank oferuje oprocentowanie środków na 3% w skali roku przez okres 4 miesięcy od założenia konta. Podwyższone oprocentowanie konta realizowane jest w ramach promocji Bonus na start, w którym oprocentowanie standardowe wynoszące 1,9% w skali roku dla środków do 100 000 zł, oraz 1,7% w skali roku dla środków poniżej 100 000 zł zostaje  odpowiednio powiększone: o 1,1% oraz o 1,3%. Ograniczeniu ulega jednak maksymalna kwota salda na koncie oszczędnościowym podlegająca podwyższonemu oprocentowaniu, wynosząca 500 000 zł.

[Czytaj dalej artykuł…]