[Reklama TV] Konto Wygodne Raiffeisen Polbank – cashback do 3%

raiffeisen1Dziś prześwietlimy ofertę banku Raiffeisen PolbankKonto wygodne, oferujące cashback za zakupy kartą oraz premię za przelewanie wynagrodzenia (również emerytury, renty) bezpośrednio na rachunek prowadzony w banku.

Odnośnie przyznawanych premii:

Aby zakwalifikować się do oferty promocyjne, należy przelewać comiesięczne wynagrodzenie (również emeryturę lub rentę) w wysokości minimum 1 000 PLN.

Cashback za zakupy dokonywane kartą będzie przyznany DOPIERO po 3 miesiącach od założenia konta (tj. po trzech kolejnych wpłatach wynagrodzenia) i wynosić będzie 1%. Po kolejnych 3 miesiącach (najwcześniej w 6-tym miesiącu) wysokość cashbacku wzrośnie do poziomu 2%, a najwcześniej po 9 miesiącu osiągnie 3% przedstawiane w reklamie. Kolejne poziomy cashbacku przedstawia poniższa infografika:

raiffeisen_kwDodatkowa premia za przelewanie wynagrodzenia na Konto Wygodne wypłacona zostanie po 3 miesiącach regularnych wpłat wynagrodzenia i wyniesie 1%. Po kolejnych 3 miesiącach podobnie jak w przypadku cashbacku wzrośnie do 2%, a po 9 miesiącach osiągnie 3%.

Brzmi całkiem nieźle? Niestety, oferta ma swoje duże ograniczenia. Bank potężnie limituje maksymalną wysokość wypłacanego cashbacku oraz podwyżki wynagrodzenia. Maksymalna kwota cashbacku wynieść może 15 złotych miesięcznie, a maksymalna podwyżka wynagrodzenia 40 złotych na KWARTAŁ.

W przypadku braku wpływu wynagrodzenia w 2 kolejnych miesiącach na konto, klient traci prawo do cashbacku oraz premii. W przypadku wpływu wynagrodzenia w kolejnym miesiącu klient ponownie może starać się o premie, lecz startuje z punktu wyjścia, a więc z ZEROWĄ premią.

Cała oferta promocyjna ograniczona jest do 31 sierpnia 2015r. dlatego w przypadku regularnych wpłat wynagrodzenia od lipca 2014r., z maksymalnej stawki cashbacku wynoszącej 3% klient będzie mógł skorzystać przez okres tylko 3 miesięcy.

Odnośnie samego Konta Wygodnego:

Bank za prowadzenia konta nie pobiera prowizji w przypadku wpływu na konta wynagrodzenie na kwotę minimum 1500 zł miesięcznie – w przeciwnym wypadku pobiera opłatę w wysokości 8 zł miesięcznie.

Również ograniczeniu podlega brak opłat za korzystanie z kart do konta – w przypadku gdy liczba transakcji kartą jest w miesiącu mniejsza niż 6, bank pobiera prowizję w wysokości 6 złotych.

Klient banku może wypłacać gotówkę bezpłatnie w bankomatach sieci Euronet i Raiffeisen Polbank – za każdą wypłatę z bankomatu innej sieci pobierana jest opłata w wysokości 8 złotych.

Pewną zaletą Raiffeisen Polbank jest dość rozbudowana aplikacja mobilna banku umożliwiająca korzystanie z głównych funkcjonalności konta za pomocą urządzeń mobilnych.

 

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Konto Wygodne w Raiffeisen Polbank - cashback do 3%
Ocena
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *