[Reklama TV] ING Otwarte Konto Oszczędnościowe 3%

ing1ING Bank Śląski prowadzi od lutego telewizyjną kampanię Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO). Do reklam zaangażowani zostali aktorzy: Marek Kondrat, Agata Kulesza oraz Jacek Braciak. Oferowane Otwarte Konto Oszczędnościowe przeznaczone jest dla nowych klientów banku lub dla istniejących klientów*, którzy od 23.09.2012 r. nie posiadali konta oszczędnościowego w banku (z wyłączeniem Smart Saver'a).

Bank oferuje oprocentowanie środków na 3% w skali roku przez okres 4 miesięcy od założenia konta. Podwyższone oprocentowanie konta realizowane jest w ramach promocji Bonus na start, w którym oprocentowanie standardowe wynoszące 1,9% w skali roku dla środków do 100 000 zł, oraz 1,7% w skali roku dla środków poniżej 100 000 zł zostaje  odpowiednio powiększone: o 1,1% oraz o 1,3%. Ograniczeniu ulega jednak maksymalna kwota salda na koncie oszczędnościowym podlegająca podwyższonemu oprocentowaniu, wynosząca 500 000 zł.

W związku z otwarciem i prowadzeniem konta oszczędnościowego bank nie pobiera prowizji. Również wpłaty środków oraz pierwsze i kolejne w miesiącu wypłaty środków realizowane przez bankowość internetową ING BankOnLine na własne rachunki w ING Banku pozostają bezpłatne. W przypadku wypłat środków na rachunki prowadzone w innych bankach, poza pierwszą wypłatą w miesiącu, bank pobiera jednak PROWIZJĘ: wynosi ona 6 zł dla posiadaczy konta osobistego w ING, oraz 10 zł dla osób nie posiadających kont osobistych w ING za KAŻDY wykonany przelew wypłaty.

Jeden klient może założyć jedynie jeden rachunek OKO objęty podwyższonym oprocentowaniem. Odsetki wynikające z podwyższonego oprocentowania zostaną naliczone do salda rachunku w najbliższym dniu roboczym po okresie 4 miesięcy od dnia otwarcie rachunku OKO.

Założy konto OKO w ING Banku

* Dla istniejących klientów posiadających już konto oszczędnościowe w banku, bank przygotował ofertę specjalną: Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus. Oferuje ono 3% w skali roku oprocentowanie nowych środków powyżej salda z 15.05.2014 przez okres 4 miesięcy.

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Otwarte Konto Oszczędnościowe 3% w ING Bank Śląski
Ocena
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *