Meritum Bank – Lokata Start na 5% z premią 60 zł

Meritum Bank - Lokata Start na 5% z premią 60 zł comperiaDo trwających nadal promocji Lokaty Happy na 5% z premią 50 zł w Idea Banku oraz Konta Oszczędnościowego na 3,5% w BGŻOptima od dziś dołącza wspólna oferta Meritum Banku i Comperia Bonus Lokata Start oprocentowana na wysokie 5% w skali roku, z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 55 zł przyznawaną za założenie darmowego kontem osobistego do lokaty. Promocja jest warta uwagi jeśli nie jesteś jeszcze klientem Meritum Banku.

Oferta na 5+

Korzystając z promocji masz możliwość założenia promocyjnej Lokaty Start oprocentowanej na 5% w skali roku na okres 2 miesięcy. Lokatę założyć możesz już od 1 000 zł, a maksymalna jej kwota nie może przekroczyć 10 000 zł. Lokata Start dostępna jest w okresie do 1 miesiąca od założenia wymaganego w promocji konta osobistego – Proste Konto Osobiste – w Meritum Banku.

W ramach promocji, osoby które poprawnie wypełnią formularz promocyjny o założenie konta osobistego i utrzymają saldo na rachunku lub na Lokacie Start w wysokości przynajmniej 1000 zl do 3 grudnia 2014, otrzymają premię w wysokości 55 zł. Dodatkowa premia w wysokości 5 zł przysługiwać będzie osobom, która poza spełnieniem powyższego warunku pobiorą aplikację mobilną Meritum Banku i wykonają do 3 grudnia przynajmniej jedną transakcję za pośrednictwem aplikacji (przelew zewnętrzny lub wewnętrzny).

Proste Konto Osobiste to bezpłatne konto, które nie jest obciążone opłatami z tytułu założenia i prowadzenia – bez względu na ilość i kwotę dokonywanych miesięcznie transakcji. Wydawana do konta karta debetowa również zwolniona jest z opłat za wydanie i użytkowanie, a dodatkowo pozwala na bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce!

Załóż Lokatę Start na 5% i odbierz bonus 60 zł

Efektywne oprocentowanie to aż 40,05%

Korzystając z oferty, zakładając Lokatę Start na 1000 zł, oprocentowaną na 5%, suma odsetek po uwzględnieniu podatku Belki wyniesie po dwóch miesiącach 6,75 zł. Razem z premią to już 66,75 zł, co oznacza uzyskanie efektywnego oprocentowania środków w tym okresie w wysokości aż 40,05% w skali roku! Nie ma lepszej oferty na rynku. Zakładając Lokatę Start na kwotę maksymalną tj. 10 000 zł, efektywne oprocentowanie wynosi nadal 7,65% w skali roku.

Jak skorzystać z promocji?

To wyjątkowo proste:

  • Wypełnij formularz promocyjny podając swoje imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail i zatwierdź go wybierając przycisk "Zarejestruj się"
  • Odbierz e-mail od Meritum Banku, potwierdź złożony wniosek przez kliknięcie w link aktywacyjny w e-mailu. E-mail zawierać będzie również dane niezbędne do logowania na stronie promocyjnej.
  • Po kliknięciu w link aktywacyjny zostaniesz automatycznie zalogowany na stronie promocyjnej, na której następnie kliknij w swój unikalny odnośnik "Wnioskuj o konto i lokatę, odbierz 55 zł"
  • Zostaniesz przekierowany do formularza z wnioskiem o otwarcie konta osobistego na stronie Meritum Banku, który musisz kolejno uzupełnić.
  • Po potwierdzeniu wniosku przez bank, zaloguj się do swojego konta w Meritum Banku – możesz w ciągu 1 miesiąca skorzystać i założyć promocyjną Lokatę na Start na 5% w skali roku
  • Pobierz aplikację mobilną Meritum Banku dostępna na telefonu z systemem Android i iOS i odbierz dodatkowy bonus w wysokości 5 zł
  • Utrzymuj saldo w wysokości przynajmniej 1000 zł do 3 grudnia na rachunku lub lokacie w Meritum Banku
  • Do 10 grudnia 2014 organizator promocji wyśle wiadomość e-mail z informacją o przyznanej premii wraz z linkiem umożliwiającym ponowne zalogowanie się na stronie promocyjnej
  • W terminie do 5 dni od daty otrzymanej wiadomości należy uzupełnić dane na stronie promocyjnej podając m.in. numer rachunku otwartego w ramach promocji, na który zostanie wypłacona premia
  • Do 24 grudnia 2014 wypłacone zostaną przyznane premie

Zamknięcie rachunku przed 3 grudnia 2014 lub nie utrzymanie salda w wysokości 1000 zł, powoduje utratę możliwości uzyskania promocyjnej premii.

Dodatkowa okazja do zgarnięcia iPhone'a 6 16GB

Dla korzystających z mobilnej aplikacji Meritum Bank przygotował ponadto ofertę, w której do zdobycia jest Apple iPhone 6 16GB, w zamian za szybkie założenie Lokaty na czas. Lokata ta nie jest dostępna na stałe w ofercie banku, a o jej dostępności bank poinformuje klientów na kilkanaście minut przed uruchomieniem możliwości jej założenia. Informacja zostanie wysłana do klientów, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez wiadomość SMS, a także zostanie podana na stronie banku. iPhona zdobędą pierwsze osoby którym uda się założyć Lokatę na czas jako pierwszym. Lokata na czas zakładana jest na okres 3 miesięcy na kwotę od 1000 zł do 10 000 zł, a jej oprocentowanie będzie znane dopiero w chwili jej udostępnienia przez bank.

Załóż Lokatę Start na 5% i odbierz bonus 60 zł

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Meritum Bank - Lokata Start na 5% z premią 60 zł
Ocena
5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *