iKonto z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 Lite w BNP Paribas Bank

iKonto w BNP Paribas Bank z tabletem Samsung GalaxyPo promocji kart kredytowych Citibanku z tabletem, tym razem bank BNP Paribas oferuje przy otwieraniu przez nowych klientów konta osobistego iKonto, tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite.

Warunki do otrzymania tabletu Samsung Galaxy:

  • kliknięcie na stronie promocyjnej w banner reklamowy z wizerunkiem tabletu oraz wypełnienie wniosku o otwarcie iKonta w BNP Paribas
  • aktywacja konta osobistego przez dokonanie przelewu identyfikującego
  • wykonanie transakcji kartą debetową do konta na kwotę przynajmniej 400 zł do 30 września 2014

Nagroda w postaci tabletu po spełnieniu warunków promocji zostanie wysłana najpóźniej do 10 października 2014r. Promocja trwa od 1 sierpnia 2014 do 31 sierpnia 2014 – lub do wyczerpania nagród. Jedna osoba może tylko raz skorzystać z promocji i otrzymać tylko jedną nagrodę.

Załóż iKonto w BNP Paribas z tabletem

W ramach iKonta klient może korzystać z oferty promocyjnej w tym:

  • 3% moneyback – zwrot gotówki za dokonywane transakcje online kartą debetową w ramach platformy PayU – a więc m.in. przy zakupy na Allegro, czy w tysiącach sklepów internetowych) – do skorzystania z moneybacku wymagane są wpływy na rachunek w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie
  • 0 zł za prowadzenie konta, również w przypadku wpływu na rachunek w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 9zł)
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej do konta przy dokonywaniu transakcji bezgotówkowych w miesiącu na kwotę co najmniej 200 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł – jest zniesiona bezwarunkowo w przypadku posiadania również karty kredytowej w BNP Paribas)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas w Polsce oraz za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce (każda kolejna transakcja w miesiącu wiąże się z opłatą 3 zł)

Zamknięcie rachunku a udział w promocji:

Bank BNP Paribas zastrzegł, iż jednym z warunków udziału w promocji jest nie wypowiedzenie umowy o prowadzenia iKonta okresie 12 miesięcy od daty jej zawarcia. W przypadku rozwiązania umowy przed tym terminem, klient musi się liczyć ze zwrotem wartości nagrody w gotówce, w wysokości 400 zł (co odpowiada wartości nagrody).

Załóż iKonto w BNP Paribas z tabletem

Regulamin promocji

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
iKonto z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 Lite w BNP Paribas
Ocena
5

Komentarze

Trackbacks

  1. […] Wystartowała promocja Agory i banku BNP Paribas, w której do zgarnięcia jest 70 zł premii za założenie konta osobistego iKonto. Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku i obowiązuje od 27 października do 16 listopada 2014r. włącznie. To kolejna już oferta promocyjna iKonta po wcześniejszej sierpniowej ofercie, w której do zdobycia był tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *