iKonto w BNP Paribas Bank z 3% money back za zakupy w PayU

bnpparibas2Częściowy zwrot za dokonywane zakupy przez Internet stał za sukcesem banku Alior Sync, przyciągając jak magnes nowych klientów. Obecnie, BNP Paribas Bank wprowadza do swojej oferty konto osobiste iKonto, w której również oferuje 3% money back za dokonywane płatności kartą przez Internet z wykorzystaniem płatności PayU.

Warunki money back'u:

Do otrzymania zwrotu w wysokości 3% kwalifikuje się klient który:

  • posiada konto iKonto w banku BNP Paribas
  • posiada kartę debetową MasterCard wydaną do iKonta i dokonuje nią transakcji online za pośrednictwem PayU
  • zasila rachunek karty debetowej wpływami w wysokości CO NAJMNIEJ 1 000 zł miesięcznie
  • PROMOCJA obowiązuje do 12 czerwca 2015 r.

Załóż iKonto w BNP Paribas i zyskaj z 3% moneyback'iem

WAŻNE: Bank ograniczył maksymalną wysokość miesięcznego zwrotu za zakupy do wysokości 50 zł, co odpowiada zwrotowi za transakcje na maksymalną kwotę blisko 1667 zł. Roczna maksymalna kwota money back'u nie może przekroczyć 600 zł – posiadanie dwóch kart debetowych nie zwiększa limitu.

iKonto opłaty i prowizje:

  • 0 zł za prowadzenie konta – jeśli wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000zł (w przeciwnym razie klient ponosi opłatę miesięczną w wysokości 9 zł)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów – jednak tylko w przypadku bankomatów BNP Paribas w Polsce, natomiast dla wypłat z bankomatów innych sieci w Polsce darmowe są jedynie 4 pierwsze wypłaty w miesiącu – za kolejne obowiązuje opłata w wysokości 3 zł za każdą wypłatę
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej – wydanie karty rzeczywiście jest bezpłatne, lecz brak opłaty za użytkowanie obowiązuje jedynie w przypadku dokonywania miesięcznie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł (klient jest zwolniony z tego warunku w przypadku posiadania niezastrzeżonej karty kredytowej w BNP Paribas) – w przeciwnym wypadku użytkownanie karty kosztować będzie 6 zł miesięcznie

Zwrot obowiązuje za zakupy z wykorzystaniem systemu transakcyjnego PayU, który zintegrowany jest m.in. z serwisem Allegro, internetowymi sklepami Saturn, Media Markt, Agito i wieloma innymi sklepami internetowymi.

Wypłata money back'u nastąpi bezpośrednio na konto iKonto raz w miesiącu za miesiąc poprzedni.

Załóż iKonto w BNP Paribas i zyskaj z 3% moneyback'iem

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
iKonto w BNP Paribas Bank z 3% money back za zakupy w PayU
Ocena
3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *