GetinOnline – 10% zwrotu z Kontem Tanie Zakupy

GetinOnline – 10% zwrotu na Koncie Tanie ZakupyDo 300 zł zwrotu wydatków za zakupy oferuje bank Getin Online z nowym Kontem Tanie Zakupy. Do promocji można przystąpić tylko do 31 sierpnia 2014! To już trzecia odsłona promocji skierowanej do nowych klientów oddziału Getin Online. Warunkiem skorzystania z moneyback'u jest zawarcie umów o:

  • prowadzenie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego Konto Perfekcyjne
  • karty debetowej Tanie Zakupy

Zwrotem zostały objęte wszelkie zakupy w punktach, które identyfikowane są przez właściwe kody MCC do których zaliczają się sklepy spożywcze supermarkety, sklepy z piwem, winem, alkoholem, stacje benzynowe (w tym samoobsługowe) oraz płatności aplikacją iKASA w sklepach BIEDRONKA. Warunkiem do uzyskania zwrotu jest dokonanie płatności promocyjną kartą debetową wydaną do konta. Zwrotu podlega 10% z kwoty dokonanych zakupów. Maksymalna kwota podlegająca zwrotowi nie może przekroczyć 40 zł miesięcznie, natomiast w danym roku kalendarzowym kwota nie może przekroczyć łącznie 300 zł. Bank zastrzega przy tym, że okres trwania promocji nie będzie krótszy niż 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Załóż Konto Tanie Zakupy w GetinOnline

Zwrot wydatków będzie dokonywany co miesiąc, do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym dokonane zostały zaakceptowane transakcje kartą.

Opłaty za rachunek i kartę:

Promocyjne rachunki obciążone są opłatami, które można zmniejszyć w przypadku aktywnego korzystania z nich:

  • 9,99 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku (0 zł w przypadku miesięcznych wpływów na rachunek w wysokości przynajmniej 1000 zł i dokonania transakcji bezgotówkowych kartą w wysokości przynajmniej 400 zł)
  • 3,99 zł miesięcznie za kartę debetową
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

Do skorzystania z promocji wymagane jest wypełnienie wniosku online, na podstawie którego w ciągu 24h skontaktuje się konsultant banku ustalając dogodny termin wizyty kuriera w celu zawarcia umów o rachunek i kartę.

Załóż Konto Tanie Zakupy w GetinOnline

Regulamin promocji Konta Tanie Zakupy

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
GetinOnline – 10% zwrotu z Kontem Tanie Zakupy
Ocena
4

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *