Getin Bank – 300 zł premii za transakcje kartą z kontem Getin Up

Getin Bank - 300 zł premii za transakcje kartą z kontem Getin Up300 zł premii do zgarnięcia za dokonywanie transakcji kartą debetową, wraz z kuponem na Gruperze za 0zł za założenie konta osobistego Getin Up w Getin Banku. To kolejna okazja do uzyskania premii z Getin'u obok trwającej innej promocji konta Getin Up – Konto z energią z 400 zł zwrotu za wydatki za energię elektryczną. Możliwość przystąpienia do promocji obowiązuje tylko do 14 października 2014 r.

Za co otrzymam premię?

Premia przyznana zostanie za dokonywanie miesięcznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta:

  • na kwotę 100 zł miesięcznie jeśli nie masz ukończonych 25 lat,
  • lub na kwotę 300 zł miesięcznie jeśli ukończyłeś 25 lat.

Wysokość premii po spełnieniu powyższego warunki wyniesie 50 zł miesięcznie. Promocja obowiązuje przez 6 miesięcy od otwarcia konta co pozwala na uzyskanie do 300 zł premii. Brak spełnienia powyższych warunków w jednym z miesięcy NIE skutkuje brakiem możliwości otrzymania premii w kolejnych miesiącach. W przypadku gdy w miesiącu, w którym przystąpiliśmy do promocji nie wykonamy minimum 5 transakcji bezgotówkowych, za pierwszy miesiąc okresu uczestnictwa w promocji uznany zostanie następny miesiąc. Gdybyśmy przystąpili do promocji 1 dnia miesiąca, okres promocyjny zaczyna się bezwzględnie w tym samym miesiącu.

Warunki udziału w promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku (nie posiadających konta w banku po 1 czerwca 2013 r.). W promocji poza zawarciem umowy o otwarcie konta osobistego Getin Up wymagane jest zawarcie umowy o kartę debetową do konta i złożenie „Oświadczenia o przystąpieniu do Promocji”.

Wypowiedzenie umowy rachunku a premia

Bank zastrzegł, iż wypowiedzenie umowy rachunku w okresie do 24 miesięcy od otwarcia konta skutkować będzie koniecznością dokonania częściowego zwrotu przyznanej już premii. Zwrot wynieś ma 1/24 wartości przyznanej premii pomnożonej przez liczbę pozostałych miesięcy do spełnienia warunku trwania umowy przez okres 24 miesięcy. Obrazowo, w przypadku uzyskania premii w kwocie 300 zł za okres 6 miesięcy promocji i wypowiedzeniu umowy po 12 miesiącach od założenia rachunku, kwota zwrotu wyniesie 150 zł (kalkulacja: 1/24 * 300 * 12 = 150 zł).

Opłaty i prowizje dla konta Getin Up

W przypadku spełnienia warunku promocyjnego, dokonywania bezgotówkowych transakcji kartą debetową do konta na kwotę 100 zł lub 300 zł (w zależności od wieku), uczestnik zwolniony jest z opłaty za prowadzenie rachunku, wynoszącą normalnie 9,99 zł. Opłata za kartę w przypadku dokonanie transakcji na kwotę przynajmniej 300 zł wyniesie 2,99zł – w przeciwnym przypadku 7,99zł (dla karty Visa Debit). Plusem oferty są zapewne bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Załóż konta Getin Up z Gruperem i zyskaj 300 zł premii

Regulamin promocji Aktywna karta w Getin Bank

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Getin Bank - 300 zł premii za transakcje kartą z kontem Getin Up
Ocena
4

Komentarze

  1. kasia napisał

    I po raz koljeny przekonuję się, zę przejście do getin banku to była dobra decyzja. Każde dodatkowe pieniąze bardzo mi sę przydadzą!

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *