Expander – Lokata Jesienna na 5,5% w skali roku do 60 tys. zł

expander - lokata jesienna 5,5%Doradcy Expander po ofercie Lokaty Sierpniowej oprocentowanej na 5,1%, tym razem oferują 1-miesięczną Lokatę Jesienną oprocentowaną na aż 5,5% w skali roku. Lokata nie wymaga zakładania żadnych dodatkowych produktów i przeznaczona jest dla osób które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty doradców Expander. Minimalna kwota lokaty to 20 000 zł, a maksymalna wynieść może nawet 60 000 zł. Kwota odsetek po uwzględnieniu "podatku Belki" wyniesie zatem odpowiednio dla kwot skrajnych od 74,25 zł do 222,75 zł.

Oferta lokaty od Expander (będących pośrednikiem między bankiem współpracującym przy promocji) jest w pełni bezpieczna, a środki na lokacie są w całości objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Środki z lokaty utrzymywane są w Meritum Banku. Założenie Lokaty Jesiennej nie skutkuje jednak brakiem możliwości skorzystania z innej aktualnie trwającej promocji Lokaty Start na 5% z premią 60 zł w Meritum Banku opisywaną wcześniej.

Jak założyć Lokatę Jesienną?

Podstawą do założenia lokaty jest wypełnienie formularza kontaktowego potwierdzającego zainteresowanie lokatą. Następnie należy oczekiwać na kontakt telefoniczny od doradcy Expander w celu umówienia wizyty w jednym z oddziale Expander (spotkanie niestety jest wymagane). Kolejnym krokiem jest założenie promocyjnej Lokaty Jesienne w oddziale Expander oraz dokonanie wpłaty środków na lokatę do 12 listopada 2014r.

Szczegóły produktu:

  • Okres lokaty: 1 miesiące
  • Oprocentowanie: 5,5% w skali roku
  • Minimalna kwota lokaty: 20 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 60 000 zł
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
  • Odnawialność lokaty: nieodnawialna
  • Ograniczenie liczby lokat: możliwość założenia tylko 1 lokaty

Nasza opinia

Oferta doradcy Expander jest obecnie najwyżej oprocentowaną ofertą lokaty bankowej. Produkt dostępny jest od 15 października, a więc zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez RPP obniżki stóp procentowych o 0,5%.

Załóż Lokatę Jesienną w Expander na 5,5% w skali roku

Regulamin promocji Lokata Jesienna

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Expander - Lokata Jesienna na 5,5% w skali roku do 60 tys. zł
Ocena
5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *