Credit Agricole – do 1000 zł premii w promocji „Jesteśmy gotowi”

Credit Agricole 1000 zł premii w promocji „Jesteśmy Gotowi” W najnowszej promocji Credit Agricole "Jesteśmy gotowi" do zgarnięcia jest aż 1000 zł premii za założenie konta osobistego i aktywne z niego korzystanie.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku – nie posiadających konta osobistego w Credit Agricole po 30 czerwca 2014r. Z promocji skorzystać mogą także klienci banku posiadający Pakiet Depozytowy banku, jeśli wyrażą zgodę na zmianę pakietu na jeden z pakietów promocyjnych. Promocją objęte zostały poniższe pakiety kont:

 • 1 Konto
 • Konto PROSTOoszczędzające
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Załóż konto w Credit Agricole i zgarnij do 1000 zł premii

Do skorzystania z promocji poza wypełnieniem formularza o otwarcie konta w Credit Agricole wymagane jest:

 • zawarcie umowy o dostęp do konta za pośrednictwem serwisu internetowego
 • złożenie wniosku o wydanie karty debetowej do konta
 • uruchomienie usługi CAsaver
 • zapewnienie stałego wpływu na konto – w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę wymagane jest wypełnienie i podpisanie "Zlecenia przekazywania środków", natomiast dla osób prowadzących DG "Deklaracji stałego zasilania konta". Brak stałych wpływów na wskazanym poziomie przez okres co najmniej 2 miesięcy kalendarzowych, skutkuje utratą prawa do otrzymywania kolejnych premii
 • wyrażenie zgody na działania marketingowe banku
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • podanie numeru telefonu komórkowego lub adresu email do kontaktu

Premia 100 zł za pierwszy wpływ na konto

Pierwsza nagroda zostanie przyznana za zapewnienie pierwszego wpływu na rachunek, nie później niż w kolejnym miesiącu od dnia przystąpienia do promocji. Wysokość wpływu nie może być niższa niż 1 500 zł. Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu w którym zapewniony był wpływ wynagrodzenia.

Premia 300 zł za opłacenie stałych rachunków

Druga premia pozwala na uzyskanie zwrotu w wysokości 5% za opłacenie stałych rachunków w okresie do 18 miesięcy od przystąpienia do promocji. Rachunki podlegające promocji mogą zostać opłacone z tytułu opłat za:

 • gaz
 • energię elektryczną
 • wodę bieżącą / podgrzewanie wody / ścieki
 • abonament telewizyjny, w tym za telewizję kablową lub satelitarną
 • dostęp do Internetu
 • telefon komórkowy
 • telefon stacjonarny

Aby otrzymać zwrot za opłaty należy wykonać kilka prostych kroków:

 • należy utworzyć szablon odbiorcy płatności na rzecz którego dokonywane będą płatności – za pośrednictwem np. serwisu internetowego (po zalogowaniu wybierz zakładkę Konta -> Płatności -> Odbiorcy -> Nowy odbiorca) lub w placówce banku
 • następnie każdy opłacany rachunek (nazywany Potwierdzeniem płatności) należy przesłać do banku za pośrednictwem strony www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach przesyłając w załączniku np. fakturę VAT w formacie JPG, PNG, PDF oraz podając swoje dane jako posiadacza konta w banku, oraz dane odbiorcy zdefiniowane w szablonie odbiorcy płatności (jego skróconą nazwę, numer rachunku odbiorcy)
 • następnie tak dodany rachunek należy opłacić, za pomocą zwykłego przelewu, zlecenia stałego lub korzystając z polecenia zapłaty

Należy pamiętać iż opłacany rachunek (faktura) musi zostać wystawiona na imię i nazwisko uczestnika promocji (właściciela rachunku zakładanego w ramach promocji) lub jego małżonka i zawierać numer rachunku bankowego na który należy dokonywać płatności. Rachunek musi również dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w banku jako adres zamieszkania lub adres korespondencyjny.

Premia zostanie przyznana automatycznie po dokonaniu płatności. Maksymalna łączna kwota przyznawanej premii w ciągu 18 miesięcy wynieść może 300 zł. Obrazując kwoty uzyskiwanych zwrotów: np. dokonanie opłaty za fakturę na kwotę 49,99 zł pozwala uzyskać jednorazowy zwrot w wysokości 2,49 zł, a za opłacenie faktury na kwotę 500 zł zwrot wyniesie 25 zł.

Premia 600 zł za płatności kartą

Ostatnia premia przysługuje za dokonywanie płatności bezgotówkowych kartą do rachunku w wysokości przynajmniej 300 zł miesięcznie. Premia ta powiązana jest z usługą CAsaver, która w skrócie promuje gromadzenie środków oszczędnościowych w przypadku dokonywania codziennych wydatków. I tak przykładowo możemy w usłudze CAsaver zdefiniować iż kwoty wydatków zostaną zaokrąglone do 5 zł. Wydając więc np. 33 zł na zakupach, z twojego rachunku zostanie przesłana kwota 2 zł (35zł – 33zł = 2zł) na rachunek oszczędnościowy. Wspomniana premia za płatności kartą wyniesie 50% kwoty przekazanej na rachunek oszczędnościowy w ramach usługi CAsaver – dla powyższego przykładu premia wyniesie zatem 1 zł.

Zwrot w ciągu 18 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji może wynieść aż 600 zł, z zastrzeżeniem iż maksymalny zwrot miesięcznie może wynieść 33,33 zł. Wypłata premii nastąpi na koniec miesiąca kalendarzowego w której dokonano transakcji kartą. Należy mieć na uwadze, że dla zakwalifikowania płatności w danym miesiącu ważna jest data zaksięgowania transakcji, nie zaś data jej dokonania.

Uwagi, podsumowanie oferty

Pierwsza uwaga dotyczy wypowiedzenia umowy o prowadzenie rachunku w ciągu 18 miesięcy od przystąpienia do promocji. W przypadku wypowiedzenia umowy bank zastrzegł prawo do obciążenia uczestnika kwotą równowartościową przekazanych premii!

W naszej ocenie promocja jest atrakcyjna, szczególnie jeśli szukacie nowego podstawowego konta osobistego.

 • jeśli nie ukończyliście 27 lat idealnym dla was wyborem jest konto osobiste 1 Konto, oferujące brak opłat miesięcznych za prowadzenie rachunku oraz 0 zł za użytkowanie karty do rachunku w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł miesięcznie (przeciwnie opłata 2 zł miesięcznie)
 • jeśli już ukończyliście 27 rok życia, dobrym rozwiązaniem jest Konto PROSTOOszczędzające ze stałą opłatą za rachunek w wysokości 4zł, oraz stałą opłatą za kartę w wysokości 3 zł miesięcznie

Załóż konto w Credit Agricole i zgarnij do 1000 zł premii

Regulamin promocji Jesteśmy Gotowi

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Credit Agricole - do 1000 zł premii w promocji Jesteśmy gotowi
Ocena
5

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *