Citi Bank – 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite z kartą kredytową Citi

 Citi Bank - 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite z kartą kredytową CitiCiti Handlowy powraca z promocją kart kredytowych, w której do zdobycia jest 1 z 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Tym razem do skorzystania z promocji nie jest już konieczne wykupienie kuponu w serwisie zakupów grupowych (tak jak w poprzednich promocjach na Gruperze i Grouponie). Z promocji można skorzystać rejestrując się przez formularz bezpośrednio na stronie banku. Promocja została ograniczona czasowa do 30 listopada 2014r. – zostanie zakończona wcześniej jeśli konkursowe tablety znajdą wcześniej swoich właścicieli.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citi Handlowy po 1 stycznia 2012 r. Oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej fimie przez okres minimum 3 miesięcy. Wymagany i UDOKOMENTOWANY miesięczny dochód nie może być niższy niż 1 200 zł. W przypadku chęci skorzystania z promocji przez osoby prowadzące działalność gospodarczą wymagany jest wiek powyżej 25-go roku życia i prowadzenie działalności przez okres minimum 2 lat.

Dochód należy udokumentować na jeden z kilku sposóbów, np. przedstawiając:

 • Wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce)
 • Umowa o pracę/Umowa zlecenie/Kontrakt z podaną datą zatrudnienia oraz wynagrodzeniem
 • PIT-11/PIT-40 (akceptowany przez cały rok kalendarzowy)
 • PIT-36/PIT-37 akceptowany przez cały rok kalendarzowy) z potwierdzeniem zapłaty podatku

Dokument przesyła się e-mailowo w formacie PDF – z doświadczenia wiemy, iż najprostszy i najszybszy do uzyskania dokument potwierdzający (wyciąg z rachunku bankowego) całkowicie wystarcza.

Jak skorzystać z promocji i zdobyć tablet?

Jeśli spełniasz powyższe warunki, musisz już tylko być jedną z pierwszych 3000 osób, które kolejno:

 • Wypełnią dedykowany formularz promocyjny a następnie pozytywnie przejdą weryfikację przez doradcę Banku (doradca oddzwoni na podany w formularzu numer telefonu, poprosi o telefoniczne wypełnienie wniosku o kartę)
 • Dostarczą ważny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane podczas weryfikacji dochody
 • Wydaną kartą kredytową wykonają bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę min. 750 zł do 22 grudnia 2014 r.
 • Zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji na smartfona CitiMobile do 22 grudnia 2014 r.
 • W dniu przyznania nagrody będą nadal posiadaczami karty Citi

Osoby nagrodzone w promocji zostaną o tym poinformowane w tygodniu świątecznym tj. w okresie 22 – 28 grudnia 2014 r. Informacja o nagrodzie zostanie przesłana na podany przez uczestnika adres e-mail. Nagroda zostanie wysłana do użytkownika kurierem najpóźniej do 31 stycznia 2015r. Tablet objęty będzie 24-miesięczną gwarancją producenta.

Citi Bank - 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite z kartą kredytową Citi

Użytkowanie karty – opłaty

W aktualnej promocji wydanie karty kredytowej jest darmowe. Użytkowanie karty w przypadku dokonywania miesięcznych transakcji bezgotówkowych na kwotę 1000 zł (dla kart – Citibank Visa Silver lub Citibank MasterCard Silver) jest również bezpłatne. W przypadku gdy dokonamy w miesiącu transakcji na kwotę niższą, opłata wyniesie 8 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę, iż nagroda zostanie przyznana najpóźniej do 28 grudnia 2014r. (przekazanie do 31 stycznia 2015r.) opłata przy szybkiej rezygnacji z karty wyniesie raptem 24 zł, co przy fabrycznej wartości Tabletu wynoszącej 449 zł jest kwotą niewielką. Zwykle jednak w przypadku wystąpienia do banku z wnioskiem o rezygnację z karty kredytowej bank udziela zwolnienia z opłat za kartę na okres 1 roku.

Zarejestruj się w promocji i zdobądź tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Regulamin promocji świątecznej Citi Handlowy

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Citi Bank - 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite z kartą kredytową Citi
Ocena
5

Komentarze

  • gomex32 napisał

   Ja wysyłałem wniosek 7 listopada i dzisiaj miałem telefon – pewnie przez długi weekend mogli zostać zasypani zgłoszeniami i powoli będą się kontaktować, cierpliwości 😉

 1. robx napisał

  ze mną dzisiaj się kontaktowali w sprawie wniosku o kartę. Rozmowa poszła szybko, pytał o podstawowe dane, wysokość dochodu – potwierdzenie dochodów mam przesłać mailowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *