BZWBK – 210 zł premii z Kontem 1|2|3 na Gruperze

bzwbk - 210 zł premii do konta 123 na GruperDostępny na Gruperze jest kupon za całe 0 zł uprawniający do otrzymania do 210 zł premii za założenie konta osobistego Konto 1|2|3 w BZWBK i aktywne korzystanie z niego. Promocja skierowana jest do nowych klientów banku – którzy nie posiadali rachunku w banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W puli promocji dostępnych jest tylko 500 kuponów.

40 złotych w gotówce

Z puli 210 złotych premii, 40 złotych stanowi premia gotówkowa wypłacona za dokonanie przynajmniej 5 płatności kartą wydaną do konta na kwotę minimum 500 zł. Płatności należy dokonać do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa na prowadzenie Konta 1|2|3. Wypłata nastąpi przelewem na konto w kolejnym miesiącu od spełnienia powyższego warunku.

150 złotych zwrotu za opłaty rachunków

Drugi składnik puli stanowi podwojenie zwrotu za opłacenie rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne (Internet, telefon – stacjonarny i komórkowy, telewizję – kablową i satelitarną). W standardowej ofercie banku, do Konta 1|2|3 przysługuje zwrot wydatków w wysokości 1% opłat za gaz, 2% za prąd i 3% za usługi telekomunikacyjne – maksymalnie 25 zł miesięcznie. Z ofertą Grupera uzyskana miesięczna kwota zwrotu ulega podwojeniu. Miesięczne maksymalna kwoty zwrotu wynieś może 50 zł i łącznie przez okres trzech miesięcy 150 zł.

Do otrzymania jednak zwrotu z tego tytułu bank podnosi wymagania. Dodatkowo poza wykonaniem minimum 5 transakcji na kwotę przynajmniej 500 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa, należy zapewnić wpływ na rachunek w wysokości minimum 2000 zł, również do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa. Regulamin promocji nie wspomina o konieczności utrzymywania wpływu środków na rachunek w kolejnych miesiącach w celu otrzymania zwrotu za opłaty rachunków w kolejnych miesiącach.

Kupon na 20 zł do Empiku

Kupon zgarnie osoba, która po zawarciu umowy o prowadzenie rachunku pobierze aplikację bankowości mobilnej BZWBK Mobile i wykona przynajmniej jedną z podanych czynności: dowolny przelew na rachunek obcy, Przelew24, Płatność za Zakupy mobilne, Doładowanie telefonu GSM, Otwarcie Lokaty Mobilnej. Czynności należy dokonać w okresie między otrzymaniem Karty do konta, a końcem następnego miesiąca. Kupon zostanie przesłany elektronicznie.

Link od kuponu na Gruperze

Regulamin promocji Premia z Kontem 123

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
BZWBK - 210 zł premii z Kontem 1|2|3 na Gruperze
Ocena
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *