Bonus 80zł do Lokaty Bezkarnej 4% w BGŻOptima

comperiaW najnowszej ofercie bank BGŻOptima wraz z firmą Comperia oferuje w zamian za założenie Lokaty Bezkarnej w banku BGŻOptima dodatkową premię w kwocie 80zł. Lokata oprocentowana jest na 4% w skali roku a jej okres wynosi 3 miesiące. Oferta jest ograniczona czasowo do 30 czerwca.

 

 

Szczegóły produktu:

  • Okres lokaty: 3 miesiące
  • Oprocentowanie: 4% w skali roku
  • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 20 000 zł
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu

Załóż Lokatę Bezkarną z Bonusem

Już przy założeniu lokaty na minimalną kwotę tj. 1 000zł suma odsetek wraz z premią po upływie 3 miesięcy wyniesie 87,98 zł – dając aż 35,19% roczną stopę zwrotu.

W przypadku zerwania umowy lokaty przez terminem jej zakończenia wypłacone zostaną pełne odsetki, które zostały naliczone od dnia otwarcia lokaty.

Należy pamiętać, iż Lokatę Bezkarną można założyć JEDYNIE na etapie składnia Wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima, które jest niezbędne do uruchomienia lokaty.

O przyznaniu premii gotówkowej organizator promocji poinformuje do 12 sierpnia, a wypłata premii nastąpi do 26 sierpnia. Premia wypłacona będzie bezpośrednio na indywidualne konto w BGŻOptima. Warunkiem koniecznym do uzyskania premii jest utrzymanie salda w wysokości minimum 1 000 zł do dnia 30 lipca 2014 na Indywidualnym Koncie i/lub na Lokacie Bezkarnej .

W przypadku zainteresowania produktem należy wypełnić wniosek z dedykowanej strony poświęconej ofercie promocyjnej:

Załóż Lokatę Bezkarną z Bonusem

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Lokata Bezkarna 4% w BGŻOptima
Ocena
5

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *