BGŻOptima Konto Oszczędnościowe na 3,5% do 100 000 zł

BGŻOptima Konto Oszczędnościowe na 3,5%Bank BGŻOptima w swojej aktualnej ofercie poza Lokatą Bezkarną oprocentowaną na 4% oferuje wysokooprocentowane Konto Oszczędnościowe. Środki na koncie dla obecnych i nowych klientów objęte są podwyższonym oprocentowaniem do 3,5% w skali roku do kwoty 100 000 zł.

Założenie konta odbywa się całkowicie przez Internet, bez konieczności wizyty w oddziale banku (których de facto bank nie posiada – bank jest bankiem w 100% internetowym). Konto nie jest obarczone opłatami za otwarcie i prowadzenie. Nie jest konieczne posiadanie konta osobistego w banku. Chęć założenia konta oszczędnościowego potwierdza się przez przelew inicjujący na kwotę minimum 1zł z rachunku osobistego który chcemy powiązać z kontem (kwota ta jest nie przepada, lecz zasila nasze nowe konta oszczędnościowe). Bank przy tym nie pobiera żadnych opłat za przelewy na rachunek w innym banku, z którego nastąpiło potwierdzenie konta, jak również nie pobiera opłat za przelewy z rachunków wewnętrznych.

Załóż Konto Oszczędnościowe w BGŻOptima na 3,5% w skali roku

W ramach konta w BGŻOptima możliwe jest utworzenie do 10 rachunków celowych, ułatwiających zarządzanie grupami środków. Możliwe jest więc utworzenie dedykowanego rachunku na który będziemy mogli przelewać środki z przeznaczeniem na konkretny cel np. wyjazd wakacyjny. Kapitalizacja odsetek na koncie odbywa się w cyklach miesięcznych.

Okres podwyższonego oprocentowania obowiązuje do 25 sierpnia. Późniejsze oprocentowanie zostanie utrzymane na poziomie ok. 2,5%. Założenie konta oszczędnościowego umożliwia również skorzystanie z atrakcyjnych ofert lokat terminowych w BGŻOptima.

Załóż Konto Oszczędnościowe w BGŻOptima na 3,5% w skali roku

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Konto Oszczędnościowe w BGŻOptima na 3,5% do 100 000 zł
Ocena
5

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *