BGŻOptima – 100 zł za założenie konta oszczędnościowego

BGŻOptima 100 zł za założenie konta osobistegoPo czerwcowej wspólnej ofercie Comperia.pl oraz banku BGŻOptima, w której za założenie Lokaty Bezkarnej do zgarnięcia była premia w wysokości 60 zł, od dziś dostępna jest oferta z kuponem na Gruponie pozwalająca na otrzymania aż 100 zł premii za założenie konta oszczędnościowego w BGŻOptima oprocentowanego na 3,5% w skali roku.

Zamień 5 zł na 100 zł

Do skorzystania z promocji niezbędne jest zakupienie wspomnianego kuponu w serwisie Groupon kosztującego 5zł. Kupony dostępne są w okresie od 22 września do 6 października 2014 lub do wyczerpania puli kuponów (w puli znajduje się ich 1000 sztuk). W największym uproszczeniu, do otrzymania premii niezbędne jest założenie konta osobistego i utrzymanie na nim salda w wysokości przynajmniej 3 000 zł do 25 listopada 2014.

Jak założyć konto oszczędnościowe i zgarnąć premię?

Wypełnienie wymagań promocji jest proste i nie powinno sprawić trudności:

 • Dokonaj zakupu promocyjnego kuponu w serwisie Groupon
 • Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.optymalneoszczedzanie.pl (podając zakupiony kod Groupon) i kliknij „Zarejestruj się”
 • Po rejestracji potwierdź chęć założenia konta przyciskiem „Otwórz konto w BGŻOptima” i wypełnij wniosek o otwarcie Konta oszczędnościowego w BGŻOptima
 • Wpłać na Konto oszczędnościowe nie mniej niż 3 000 zł najpóźniej do 7 października 2014 r.
 • Do 10 października otrzymasz od BGŻOptima e-mail z linkiem i unikalnym kodem służącym do zalogowania się
 • Do 19 października zaloguj się przy użyciu przesłanego linku oraz kodu i podaj numer konta na które BGŻOptima przeleje nagrodę
 • Codziennie do 25 listopada 2014 r. utrzymuj saldo Konta na poziomie nie mniejszym niż 3 000 zł

Pamiętaj, że promocja jest przeznaczona dla nowych klientów (nie będącymi klientami banku po 22.09.2013r.). Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz. Dane podane na formularzu rejestracyjnym w promocji muszą być zgodne z danymi podanymi na wniosku o otwarcie konta oszczędnościowego!

Przyznanie i odbiór nagrody – premia 100 zł

W przypadku spełnienia opisanych warunków promocji, organizator akcji poinformuje nagrodzonych uczestników w przesłanej do nich wiadomości e-mail, co nastąpi nie później niż do 3 grudnia 2014r. Przekazanie nagród nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni, a więc nie później niż do 17 grudnia 2014 r. przelewem na wskazane konto bankowe.

Konto oszczędnościowe w BGŻOptima – parametry

 • Oprocentowanie 3,5% w skali roku dla nowych środków do 1 000 000 zł (stałe oprocentowanie promocyjne obowiązujące do 25 listopada 2014)
 • Wysokie oprocentowanie dla pozostałych środków – obecnie 3% lub 2,5% w skali roku
 • Miesięczna kapitalizacja odsetek
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za przelewy na rachunek powiązany w innym banku
 • Bez utraty naliczonych odsetek w przypadku wypłaty w trakcie miesiąca

Załóż promocyjne konto oszczędnościowe w BGŻOptima

Regulamin promocji

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
BGŻOptima - 100 zł za założenie konta oszczędnościowego
Ocena
5

Komentarze

 1. piter78 napisał

  jak to jest dokładnie z tymi przelewami, sa jakies miesięczne limity transakcji (np. 1 przelew darmowy a kolejne płatne jak w Deutsche Banku)?

  • napisał

   Zasilając konto oszczędnościowe w BGŻOptima z dowolnego konta osobistego w innym banku, po raz pierwszy, kwotą przynajmniej 1 zł, dokonujesz jednocześnie aktywacji Rachunku Powiązanego – a więc twoje konto osobiste zostaje powiązane z Twoim kontem w BGŻOptima. Od tego momentu, wszelkie przelewy z konta w BGŻOptima na Rachunek Powiązany są bezpłatne, bez limitu ilościowego i kwotowego transakcji. Dodatkowo w ramach konta w BGŻOptima, masz możliwość założenia 10 rachunków celowych, do których otrzymasz oddzielne numery rachunków, ułatwiające oszczędzanie na poszczególne cele (np. wakacje, mieszkanie, kino itp.). Również wszystkie przelewy między rachunkami celowymi, rachunkiem głównym, a Rachunkiem Powiązanym są bezpłatne 😉

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *