Allegro – odbierz kupon o wartości 35 zł na zakupy Zabawek w Allegro

Allegro - 35 zł na zakupy mobilne ZabawkiAllegro oferuje kupon w wysokości 35 zł do wykorzystania na zakupy z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Allegro na przedmioty z kategorii Zabawki w dziale Dziecko. Kupon podobnie jak poprzedni można odebrać BEZ konieczności dokonywania wcześniejszych zakupów – można zatem wykorzystać go już podczas pierwszych zakupów. Kupon można odebrać tylko do końca dnia 27 listopada 2014r., a wykorzystać do 6 grudnia 2014r.

Aby odebrać kupon wystarczy uruchomić mobilną aplikację Allegro i zalogować się do swojego konta. Następnie należy rozwinąć menu i wybrać zakładkę Moje Allegro, dalej z sekcji Kupony rabatowe wybrać link Moje kupony i klikając w przycisk odbierz kupon. Kupon zostanie przyznany i przypisany do konta maksymalnie w ciągu 48h – zwykle jest dostępny już po kilku sekundach.

Kupon można wykorzystać do zakupów za kwotę przynajmniej 100 zł, dokonując zakupów przez aplikację Allegro i korzystając z usługi płatności PayU. W podsumowaniu płatności zaraz po wyborze sposobu dostawy należy zaznaczyć wcześniej przyznany kupon. Kupon automatycznie spowoduje obniżenie kwoty płatności.

Regulamin promocji kupon 35zł na Zabawki w Allegro

Podsumowanie:
Autor
XFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Allegro – odbierz kupon o wartości 35 zł na zakupy Zabawek w Allegro
Ocena
5

Komentarze

  1. napisał

    Kupony na Zabawki już się skończyły, ale od 28 listopada do 30 listopada ponownie można odebrać kupon na 20 zł do wykorzystania przy pierwszych zakupach za minimum 50 zł – również w kategorii Zabawki. Kupon ma ważność 14 dni od momentu AKTYWACJI

    • napisał

      Aktualnie zakończyły się promocje w których wydawane były kupony. O nowych akcjach będziemy na bieżąco informować – polecamy śledzenie wiadomości na naszym profilu na Facebooku lub przez zapis do newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *