Allegro – 20 zł na zakupy mobilne za min. 50zł

Allegro - 20 zł na zakupy mobilne za min. 50zł - kuponyDziś pozabankowa, lecz świetna promocja od Allegro pozwalająca na małe oszczędności – kupony na zakupy mobilne. W promocji wykorzystać można aż trzy kupony obniżające kwotę do zapłaty – każdy o sumę 20 zł – za samo dokonanie zakupów na Allegro za pomocą aplikacji mobilnej Allegro na kwotę przynajmniej 50 zł.

 

Jak otrzymać kupony i zapłacić mniej?

Do skorzystania z promocji poza byciem użytkownikiem serwisu Allegro (z dokonaną pełną aktywacją konta), niezbędne jest zainstalowanie aplikacji Allegro – wymagana jest wersja nie starsza niż 4.7 dla iOS, 2.0.6 dla Windows Phone oraz 3.5.3 dla Android. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do swojego konta z użyciem aplikacji, przejście do sekcji Moje Allegro, wybranie zakładki Moje Kupony i naciśnięcie przycisku Odbierz Kupon. Ten krok spowoduje wygenerowanie kuponu w ciągu max. 48h.

Allegro - 20 zł na zakupy mobilne za min. 50zł - kuponyDo odebrania są trzy kupony, które zostaną przyznane użytkownikom w turach, po wykonaniu powyżej opisanych czynności:

 • I tura – od 17.09 (godz. 11:00) do 19.09 (godz. 23:59)
 • II tura – od 20.09 (godz. 00:01) do 25.09 (godz. 23:59)
 • III tura – od 26.09 (godz. 00:01) do 30.09 (godz. 23:59)

Przyznane kupony przypisane zostaną do użytkownika Allegro i nie będą zbywalne/wymienialne na gotówkę. Kupony również nie łączą się.

Jak wykorzystać kupony?

Wygenerowane kupony są ważne przez kolejne 14 dni.

Allegro - 20 zł na zakupy mobilne za min. 50zł - kuponyKupon można wykorzystać podczas zakupów na kwotę minimum 50 zł. Niezbędne jest jednak skorzystanie z ofert z opcja Kup Teraz (w FAQ na Allegro podawana jest również informacja o możliwości wykorzystania kuponów przy zakupie z licytacją – ?). Należy również wybrać jako sposób zapłaty płatność "z góry" w usłudze PayU. Chęć skorzystania z kuponu potwierdzamy w momencie wyboru metody płatności, wybierając opcję "zapłać mniej/kupony" (jak na rysunku obok).

Aktywacja kuponu automatycznie obniża wartość do zapłaty o 20 złotych.

Uwaga! Do kwoty minimalnej  wartości zakupu – 50 złotych – nie liczone są koszty dostawy. W przypadku odstąpienia od umowy zakupu, użytkownik zobowiązany jest do zwrotu przyznanej premii.

Akcja promocyjna, biorąc pod uwagę okres trwania wszystkich tur, trwa od 17 września do 30 września 2014 r.

Wybrane pytania i odpowiedzi:

 1. Czy wygenerowane kupony mogę wykorzystać logując się do Allegro na komputerze?
  Nie, kupony są do wykorzystania wyłącznie przez aplikację mobilną.
   
 2. Do zakupów z jakich kategorii nie mogę wykorzystać kuponów?
  Do produktów z kategorii ogłoszeniowych: Nieruchomości, Usługi, Wakacje, Samochody, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Wózki widłowe, Przyczepy, naczepy, Żywe zwierzęta

Regulamin promocji Allegro kupony za zakupy mobilne

Podsumowanie:
Autor
xFinanse.pl
Data recenzji
Przedmiot oceny
Allegro - 20 zł na zakupy mobilne za min. 50zł
Ocena
5

Trackbacks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *